Bana Soruların mı var?

Bir çok okurumun genel olarak sorduğu soruların cevaplarını bu bölümde derledim.  Belki bu bölümün içinde senin de sormak istediğin sorular vardır? Eğer yoksa mail atarak sorabilirsin.

Popüler Sorular

 • Sizinle etkinlik yapabilir miyiz?

  Evet yapabiliriz, fakat pandemi dolayısı ile etkinlikleri artık çevrimiçi olarak yapıyorum. Yapmak istediğiniz etkinlik hakkında detaylı bilgiyi mail olarak gönderirseniz size geri dönüş sağlarım.

 • Bir kitabım var siz çizer misiniz?

  Ne yazık ki kişisel projeleri çizemeye vaktim olmuyor. Genelde kendi yazdığım kitapları resimliyorum. Eğer bir yayınevi tarafından basılacaksa kitabınız ve hikayesi beni heyecanlandırırsa iş takvimine ekleyebilirim.

 • Bir hikayem var, nasıl kitap çıkarabilirim?

  Her yayınevinin kendine has yöntemi var. Hangi yayınevinden kitap çıkarmayı düşünüyorsanız internet siteleri üzerinden iletişme geçip bilgiyi doğruca oradan almalısınız.

 • Kızım ve ben siz büyük hayranlıkla takip ediyoruz. Müsait olduğunuzda atölyenizde sizi ziyaret etmek istiyoruz. Ne zaman gelebiliriz?

  İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim ama atölyem ürettiğim, çalıştığım özel bir alan. Orada ziyaretçi ağırlayamıyorum. Herhangi bir imza günümde bana sürpriz yaparsanız beni daha çok mutlu edersiniz ve bu vesileyle tanışmış oluruz. Çok sevgiler.

 • Kitaplarınızı imzalı alabileceğimiz bir site var mı?

  Şimdilik yok ama yakın zamanda olacak ve sosyal medyadan duyuracağım. Çok sevgiler.

 • Merhaba Gülşen Hanım, ben grafik tasarımda okuyan bir öğrenciyim. Kendimi geliştirmek istiyorum. Nereden ve nasıl başlamalıyım?

  Grafik tasarım çok kapsamlı bir alan. Ben illüstrasyonu seçtim ve o doğrultuda ilerlemeye çalıştım. Siz, hangi alanı seçtiyseniz o alana yoğunlaşmalısınız. Türkiye’de bu alanda (seçtiğiniz alanda) neler yapılıyor? Dünyada bu alanda neler yapılıyor? Bu soruların cevapları çok önemli. Alanınızla ilgili güncel bilgiye hakim olmak, çok okumak ve hayal kurmak bence işin püf noktası. Başarılar, çok sevgiler.