• Kırılan Kalpler Nereye Gider? Okul Öncesi Çocuk Kitabı
  • Kırılan Kalpler Nereye Gider? Dolala Karakteri

Beni Ne Renk
Sevdin Anne?

Okul Öncesi / İlk Çocukluk
“Renklerin büyülü dünyasında anne sevgisini keşfeden bir çocuk…”

İnci koşarak odasına giderken annesinin en çok maviyi sevdiğini düşünmüş. Hemen işe koyulup evdeki mavileri toplamaya başlamış. Abisinin ayakkabılarını, babasının eldivenlerini,  kendi çoraplarını ve mutfaktaki ekmek sepetini de alıp üst üste koymuş.

 

  • ISBN

    978-605-08-2915-0

  • Barkod:

    9786050829150

  • Baskı

    3

Beni Ne Renk Sevdin Anne İç Sayfa 8
Beni Ne renk Sevdin Anne İç Sayfalar
İç sayfalar

Editörün Görüşü

Zozan Demirci
Sevgi dolu, akıcı bir kitap. Okurun içini ısıtır. Renkleri öğretir, sevmeyi öğretir. Merak unsuru güzel işlenmiş. Çizimler gayet iyi. Yazar Gülşen Arslan Akça, aynı zamanda kitabın çizeri. Bu yaş grubundaki kitaplarda çizim ve metin uyumunun önemine bakacak olursak bu çok önemli bir ayrıntı. Ayrıca yazarın animasyon hazırlamak gibi imkanları var.

Arka Kapak yazısı

Bilgi
“Sevginin büyüklüğü nasıl ifade edilir?” Bu sorunun cevabını meraklı bir çocuğun renkli dünyasında keşfetmeye hazır mısınız?
“Beni Ne Renk Sevdin Anne? annesinin kendisine olan sevgisinin büyüklüğünü merak eden ve bunun cevabını renklerin büyülü dünyasında arayan meraklı bir çocuğun öyküsü.

Sevginin rengârenk olduğunu ve anne sevgisinin bir çocuğun hayal dünyasında bambaşka bir yer aldığını gösteren bu sıcacık öyküyü keyifle okuyacaksınız…

Bu Kitap Neden Önemli?

Uzmanlar “Çocukların gelecekte özellikle ruhsal açıdan başarılı ve sağlıklı olabilmeleri için anneleriyle olan iletişimlerinin süreklilik içerisinde dengeli, sevgi dolu ve uyumlu devam edebilmesi gerektiğini…” belirtiyor. Çocuklar, ruhsal gelişimlerinde bu denli etkili olan anne sevgisini bu kitapla rengarenk çizimler eşliğinde, sıcacık bir öyküyle keşfedecekler. Anne sevgisinin eşsiz güzelliğini keşfederken, duygularını ifade etmeyi de öğrenecekler. Üstelik rengarenk hayaller kurduran sıcacık bir öyküyle… “Beni Ne Renk Sevdin Anne?” çocukların baş ucu kitabı olmaya aday…

Diğer Kitaplarım

Dedemin Oyuncakları

İş Bankası Yayınları

Bir Sorum Var?

Uğurböceği Yayınları